Urodziny obchodzi 1 wzorkowiczka!
39398 wzorkowiczek dodało 19321 zdjęć do galerii!

Koniec z piłowaniem paznokci w celu ich usunięcia!

Dodano: 2011-01-30 21:49:16, Odsłon: 1182 , Ocena: 5/5,

Ultradźwięki w kosmetyce mają już coraz większe zastosowanie. Nowym urządzeniem, które pojawiło się na rynku jest Professional Sonic Remover. To urządzenie stosowane jest do usuwania sztucznych paznokci, lakieru, kleju, tipsów, ozdób, itp.

Koniec z piłowaniem, polerowaniem i moczeniem paznokci w celu ich usunięcia!

 glazelDotychczas stosowane metody usuwania nałożonej masy

 np. akrylowej z paznokci narażały klienta na nieprzewidziane mechaniczne uszkodzenia płytki paznokcia naturalnego np. zbyt mocne przypiłowanie, przegrzanie przy piłowaniu. Pył, który pojawia się przy szlifowaniu paznokci i jest uciążliwy i dla klienta i stylistki jest wyeliminowany.
Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradźwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno‐termicznych skutków ich destrukcji. Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno‐termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuje chemiczne reakcje i przyśpiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny, prosty i krótki. Przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Po tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany, gotowy do nowych zabiegów na paznokciach. Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić ędzle do makijażu w ciągu 1 minuty. Posiadanie w gabinecie tego urządzenia usprawnia pracę, podwyższa komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Eliminuje pewne czynności dotychczas uznawane za konieczne (zmywanie wacikami, polerowanie, piłowanie), równocześnie umożliwia absorpcję ultradźwięków przez tkanki co w konsekwencji daje naturalny efekt masażu, ułatwienie cyrkulacji krwi i dostarczenie komórkom energii do szybszego podziału (efekt odmłodzenia, regeneracji dłoni i silne nawilżenie płytki paznokcia).

Po wprowadzeniu w swoim gabinecie urządzenia Professional Sonic Remover podniósł się standard, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów nawet przy niewielkim doświadczeniu

 zawodowym stylistek. Zakup takiego urządzenia przez początkujące, i nie tylko, stylistki paznokci będzie na pewno bardzo trafną decyzją.

 

Dołączyła: 2009-03-17 16:26:04

Kurs kosmetyczny

Witam :D

Witam wszystkich,mam na imie Madzia.Od roku zajmuje sie robieniem pazurkow ...

Na co należy zwrócić uwagę przed przedłu

Usługi przedłużania paznokci odkilku już lat są bardzo popularne w gabinetach kosmetyczny...

Rady dla obgryzających paznokcie

emot Dziewczynki,,, obgryzanie paznokci powoduje deformację płytki ora...

Japoński manicure krok po kroku

Zadbane paznokcie to nie takie, których niedoskonałości ukrywamy pod warstwą o...

Sylwester nad morzem ;)

Łeba Party Camp 2013/2014!Sczegółowe info na stronie: www.lebapartycamp.plCena już od...

Paznokcie Fiberglass, czyli regeneracja

Jedną z najbardziej naturalnych technik przedłużania paznokci jest metoda Fiberglass, która ...

O czym mówią paznokcie?

Na paznokciach jest wypisany stan naszego zdrowia. Jeśli czegoś brakuje w organiźmie, natychmiast...

Jak zadowolić klienta

Często obserwując stylistki przeglądające kolorowe pisma branżowe słyszę zachwyty, gdy pochylone...

Ola12

zamiast komus ner psuc to bys doradzila mi !A zdjecia to ja mam w swojm albumie!...

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage