Urodziny obchodzi 1 wzorkowiczka!
35312 wzorkowiczek dodało 19307 zdjęć do galerii!

Koniec z piłowaniem paznokci w celu ich usunięcia!

Dodano: 2011-01-30 21:49:16, Odsłon: 1148 , Ocena: 5/5,

Ultradźwięki w kosmetyce mają już coraz większe zastosowanie. Nowym urządzeniem, które pojawiło się na rynku jest Professional Sonic Remover. To urządzenie stosowane jest do usuwania sztucznych paznokci, lakieru, kleju, tipsów, ozdób, itp.

Koniec z piłowaniem, polerowaniem i moczeniem paznokci w celu ich usunięcia!

 glazelDotychczas stosowane metody usuwania nałożonej masy

 np. akrylowej z paznokci narażały klienta na nieprzewidziane mechaniczne uszkodzenia płytki paznokcia naturalnego np. zbyt mocne przypiłowanie, przegrzanie przy piłowaniu. Pył, który pojawia się przy szlifowaniu paznokci i jest uciążliwy i dla klienta i stylistki jest wyeliminowany.
Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradźwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno‐termicznych skutków ich destrukcji. Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno‐termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuje chemiczne reakcje i przyśpiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny, prosty i krótki. Przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Po tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany, gotowy do nowych zabiegów na paznokciach. Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić ędzle do makijażu w ciągu 1 minuty. Posiadanie w gabinecie tego urządzenia usprawnia pracę, podwyższa komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Eliminuje pewne czynności dotychczas uznawane za konieczne (zmywanie wacikami, polerowanie, piłowanie), równocześnie umożliwia absorpcję ultradźwięków przez tkanki co w konsekwencji daje naturalny efekt masażu, ułatwienie cyrkulacji krwi i dostarczenie komórkom energii do szybszego podziału (efekt odmłodzenia, regeneracji dłoni i silne nawilżenie płytki paznokcia).

Po wprowadzeniu w swoim gabinecie urządzenia Professional Sonic Remover podniósł się standard, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów nawet przy niewielkim doświadczeniu

 zawodowym stylistek. Zakup takiego urządzenia przez początkujące, i nie tylko, stylistki paznokci będzie na pewno bardzo trafną decyzją.

 

Dołączyła: 2009-03-17 16:26:04

Kursy kosmetyczne

samouk :P

Hej wszystkim. Mam na imie Aska wzorkami zajmuje sie rok nie sa one jakies wyjatkowo...

Najczestrze bledy stylistek.

- brak dbania o higiene i sterylizacje narzedzi i stanowiska pracy - niewlasciwe odtluszc...

Paznokcie a palenie

Palenie papierosów wpływa negatywnie na cały organizm: cerę, włosy, skórę, narządy wewnętrzne, kondy...

asiek'

co robisz żeby nie było tego uskoku podcinasz formy (bo słyszałam że tak robią)...

suszony lisc

1. standardowo przygotowujemy płytkę i podkładamy szablon. Budujemy szkielet paznokcia żalem....

Technika one stroke

"One stroke”  z ang. „jednym pociągnięciem” pędzla.  To technika mala...

Wzorki na paznokcie

Modne paznokcie na święta? Największe możliwości dają nam wzorki - ...

Zmiany kształtu paznokci

W momencie kiedy w organizmie zaczyna brakować witamin i składników odżywczych, skutkiem są połamane...

Co mówią paznokcie?? Napisane przez lek.

Co mówią paznokcie? ...

MINX - rewolucja w świecie paznokci

Minx to rewolucja w świecie paznokci, na punkcie którego amerykańskie celebrytki bez wątpienia os...

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage