48078 wzorkowiczek dodało 19350 zdjęć do galerii!

Koniec z piłowaniem paznokci w celu ich usunięcia!

Dodano: 2011-01-30 21:49:16, Odsłon: 1239 , Ocena: 5/5,

Ultradźwięki w kosmetyce mają już coraz większe zastosowanie. Nowym urządzeniem, które pojawiło się na rynku jest Professional Sonic Remover. To urządzenie stosowane jest do usuwania sztucznych paznokci, lakieru, kleju, tipsów, ozdób, itp.

Koniec z piłowaniem, polerowaniem i moczeniem paznokci w celu ich usunięcia!

 glazelDotychczas stosowane metody usuwania nałożonej masy

 np. akrylowej z paznokci narażały klienta na nieprzewidziane mechaniczne uszkodzenia płytki paznokcia naturalnego np. zbyt mocne przypiłowanie, przegrzanie przy piłowaniu. Pył, który pojawia się przy szlifowaniu paznokci i jest uciążliwy i dla klienta i stylistki jest wyeliminowany.
Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradźwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno‐termicznych skutków ich destrukcji. Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno‐termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuje chemiczne reakcje i przyśpiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny, prosty i krótki. Przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Po tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany, gotowy do nowych zabiegów na paznokciach. Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić ędzle do makijażu w ciągu 1 minuty. Posiadanie w gabinecie tego urządzenia usprawnia pracę, podwyższa komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Eliminuje pewne czynności dotychczas uznawane za konieczne (zmywanie wacikami, polerowanie, piłowanie), równocześnie umożliwia absorpcję ultradźwięków przez tkanki co w konsekwencji daje naturalny efekt masażu, ułatwienie cyrkulacji krwi i dostarczenie komórkom energii do szybszego podziału (efekt odmłodzenia, regeneracji dłoni i silne nawilżenie płytki paznokcia).

Po wprowadzeniu w swoim gabinecie urządzenia Professional Sonic Remover podniósł się standard, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów nawet przy niewielkim doświadczeniu

 zawodowym stylistek. Zakup takiego urządzenia przez początkujące, i nie tylko, stylistki paznokci będzie na pewno bardzo trafną decyzją.

 

Dołączyła: 2009-03-17 16:26:04

Kurs kosmetyczny

Frezarka w pracy stylisty

Coraz częściej w zakładach kosmetycznych i stylizacji paznokci, zamiast typowych pilników styliśc...

Zmiany kształtu paznokci

W momencie kiedy w organizmie zaczyna brakować witamin i składników odżywczych, skutkiem są poł...

Zadbaj o paznokcie u stóp.

Dbałość o paznokcie u nóg wiąże się głównie ze zwiększoną higieną stóp. Na wygląd paznokci u stóp...

Jak naprawić pęknięty paznokieć?

Rzeczy, których po...

witam !

Witam wszystkich.Mam na imię Joanna.Mieszkam w Krakowie i tutaj pracuję.Większość mojego życia spędz...

zapytanko

hej dziewczyny. potrzebuje strony int. na ktorej znajde jak dokladnie wykonywac zele i akryle. chcia...

Dłonie pod specjalnym nadzorem

Dłonie nie mają lekko. Stale narażone na szkodliwe działanie mrozu, wiatru, chłodu, wymagają spe...

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage